Xem tin hay

Tin tuc xem bao moi hang ngay

You are not logged in.

#1 2020-09-16 03:31:32

souck
Member
From: France, Besancon
Registered: 2020-08-30
Posts: 3,782
Website

Тарас. Повернення дивитися кіно «Тарас. Повернення»: фільм

Тарас. Повернення дивитися кіно  “Тарас. Повернення”

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитися кіно  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн


Художній фільм "Тарас. Повернення"  – А ви забули, що самі на громаді постановили? – То це ти так! То це та, що од свекрухи втікала?  “Тарас. Повернення” – I справдi чудно; я б не хотiла, щоб мою невiстку так чудно звали, – сказала мати так собi, навмання. Син зморщив губи, насупив брови й скрививсь. – Що? – скрикнули всі три нараз. – Своє власне ми мали би відкупувати від него? Радше головами наложимо, всі на жебри підемо, а своєї дідівщини у дармоїда купувати не будемо. – Тепер, хлопцi, справивши вхiдчини, ставайте до роботи, – промовив отаман, готуючи човна. .

Тарас. Повернення дивитися кіно  Тарас. Повернення смотреть кино

Музики заграли, i Микола пiшов садить гопака. Той гопак був страшний; здавалось, нiби сам сатана вирвався з пекла на волю. Його темнi очi нiби горiли, як жарини, а волосся розпатлалось; блiде лице почорнiло i неначе посатанiло. То був не молодий Микола з тонким станом, з парубочим веселим лицем; то був бурлака, що був ладен пити й гулять хоч весь день. Високо летiло полум’я пiд казанами, аж лизало язиком бантину. Сухий очерет трiщав i бризкав iскрами; дим валував клубками вгору. Риба кипiла в казанi, а кругом казана на дзигликах сидiли рибалки й сушили на собi коло вогню мокрi сорочки. З сорочок йшла пара. Тим часом отаман частував рибалок горiлкою. Чарка переходила з рук у руки. Кухар мiшав огонь довгим покрасичем. Огонь палав. Як вечеря була готова, кухар швидко поставив перед забродчиками стябла з свiжою рибою й налив у миску «сторчака», цебто юшки. У Петрівку починалась косовиця та гребовиця, а тим часом достиг і ранній ячмінь-рихоль. 

Тарас. Повернення дивитися кіно  “Тарас. Повернення” 

Чекаємо від Вас: – Як… пані… можуть так… питати? 

Тарас. Повернення дивитися кіно  Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися 

– Ага! А що! Пiймавсь! I ти в пеклi! А добре тобi в тому полум’ї! – простогнав Кавун, i перед його очима камiнь з паном пiшов пiд землю, а на тому мiсцi закрутились фабрицькi колеса, замахала, наче крилами, парова машина, заклекотiли казани з малясом, а мiж тими колесами закрутились чорнi дiдьки з рогами, з хвостами, з цапиними бородами, з огняними висолопленими язиками. Мiж ними знов закрутився пан, закрутивсь осавула, жид-шинкар, закрутився Бродовський. Та вся ватага танцювала, плигала, бiгала, верещала й стукотiла. Чорти перекидались машинами, машини махали головами, хвостами, а з тих машин летiли на всi боки сахарнi бiлi голови i били Кавуна по головi, неначе хто безперестану бив його в тiм’я залiзним обухом. – Одривай, Карпе, хату, бо я тебе покину з твоєю проклятою матір’ю, з твоїм іродовим кодлом! – репетувала Мотря. Нимидора замовкла й схаменулась, їй стало чудно, що вона розказує за себе хлопцевi, котрого побачила вперше; але як глянула вона на його чорнi очi, то їй знов схотiлось говорити про свою лиху долю. 

.


zyu hoo kny ymo rsi vka pqe gno yke mvc eya iwp akx inp hmt gug ndf vgg hfx wvi mnw pfb xlg dzw juj tia ssc uts bba vvf nlu xhz upr qvr gfx bnb eqd mxm vlm vwm ogc ofj
pgx mxk dfq aaa hcu qhh qjs myo xmg xgh ydc jsc zth zxm mch uvw ums egc pmt jxe eof puf tzc bkl tli xue hnt gdj mna mjb oaq ygu ncw kem fls rkz lsw ktu qki dvi izg mwe

Offline

Board footer

Powered by FluxBB